W 2017 roku marka CampuS obchodziła swoje 20 lecie. Tak, tak jesteśmy już pełnoletni i pomimo wielu zawirowań staramy się dalej robić swoje. Na samym początku portfolio naszych produktów było dość wąskie i obejmowało namioty, śpiwory, plecaki i akcesoria campingowe, jednak z każdym rokiem nasz asortyment się poszerzał. W kolejnych latach dołączały produkty z takich kategorii jak odzież i obuwie. Równocześnie rozszerzana była oferta, z którą zaczynaliśmy naszą przygodę.

W ofercie produktów ze stajni CampuS'a znajdują się uniwersalne produkty o charakterze outdoorowym skierowane do grupy użytkowników, którzy poszukują sprawdzonych rozwiązań w rozsądnej cenie. Znajdziesz u nas bez problemu produkty, które posłużą Ci zarówno podczas długiej wędrówki w górach, jak i te które z powodzeniem można stosować na codzień, ale które nie zawiodą Cię podczas wypadu na łono natury.

Wiemy jak ważne jest, aby to co nosisz na co dzień dawało pełen komfort w każdych warunkach. Tym bardziej jest to ważne, kiedy aktywnie spędzasz czas na świeżym powietrzu. Dzięki rozwiązaniom ze znakiem CampuS bez obawy możesz czerpać przyjemność z ulubionych czynności nawet kiedy okoliczności nie sprzyjają dobrej zabawie. Podczas projektowania każdej kolekcji szczególną uwagę poświęcamy funkcjonalności produktów. Odzież, obuwie i akcesoria CampuS, zostały zaprojektowane tak, aby nie straszne były niesprzyjające warunki. Deszcz, śnieg, wiatr czy niska temperatura? Mamy rozwiązanie - CampuS.

CampuS. Sprawdzony w terenie.


Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

Winsport Poland sp. z o.o.

ul. Piękna 18

00-549 Warszawa

close

Wishlist