1. W ciągu 30 DNI od daty dokonania zakupu MASZ PRAWO ODSTĄPIĆ OD ZAWARTEJ UMOWY SPRZEDAŻY bez podawania przyczyny.
 2. Prosimy o odesłanie zakupionego towaru razem z oświadczeniem o odstąpieniu (dokumentem zwrotu) w terminie, o którym mowa powyżej, na adres:
  Winsport Poland sp. z o.o.
  ul. Gustawa Morcinka 5 lok. 22
  01-496 Warszawa
 3. Oświadczenie o odstąpieniu od zawartej umowy sprzedaży możesz także przesłać mailem na adres: sales@campus.com.pl.
 4. Przesłanie zwracanego towaru na inny adres może spowodować znaczące wydłużenie procesu zwrotu.

 5. Nie odbieramy towarów przesłanych do paczkomatu.

 6. Jeżeli nie możesz odesłać towaru razem z oświadczeniem o odstąpieniu w terminie 30 dni od dnia zakupu, prześlij nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży listem lub pocztą elektroniczną na adresy podane powyżej, a następnie odeślij zwracany towar w terminie 14 dni od momentu powiadomienia nas o odstąpieniu od umowy sprzedaży
 7. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży może zostać sporządzone z wykorzystaniem naszego formularza, dostępnego pod linkiem Oświadczenie o odstąpieniu od umowy (PDF) lub innego formularza (np. formularza udostępnionego przez UOKiK Oświadczenie o odstąpieniu od umowy (DOC)). Jeśli skorzystasz z opcji poinformowania nas o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną, prześlemy Ci niezwłocznie potwierdzenie otrzymania Twojego oświadczenia.
 8. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy jeśli wyślesz informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Skutki odstąpienia od umowy
 1. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwrócimy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności za towar. Koszt dostarczenia produktów do Ciebie podlega zwrotowi w sytuacji, gdy zwracasz wszystkie zamówione produkty. Jeśli któryś z produktów postanowisz zatrzymać, zwracamy płatności za odesłany towar, a koszt dostarczenia do Ciebie produktów z zamówienia, z którego nie zwracasz wszystkich produktów, nie podlega zwrotowi. Zwrotu należności dokonamy niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 2. Jako Kupujący ponosisz tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
 3. Jako Kupujący odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy, które wynikaja z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W takim przypadku zwracana kwota zostanie odpowiednio pomniejszona.
 4. Formularz oświadczenia o odstąpieniu od umowy wersji PDF jest dostępny pod linkiem: Oświadczenie o odstąpieniu od umowy (PDF)

Niniejszy dokument obowiązuje od 2021-01-01

Winsport Poland sp. z o.o.

ul. Piękna 18

00-549 Warszawa

close

Wishlist