Nowa kolekcja plecaków już w sprzedaży

Nowa kolekcja plecaków już w sprzedaży

Opublikowany : 2019-07-29 - Kategorie : Główna

Do sklepów Campus trafiła właśnie nowa kolekcja nowoczesnych i funkcjonalnych plecaków trekkingowych. W skład kolekcji wchodzą znane, sprawdzone  i cieszące się dużym zainteresowaniem wśród klientów plecaki FALCON 40 + 10, FALCON 65 + 10, FALCON 75 + 10 oraz zupełnie nowy model HAWK 65 + 13.

W trosce o długotrwałe i wygodne użytkowanie wszystkie modele wykonane zostały z wysokiej jakości materiału: Endura (Poliamid 420D PU Ripstop / Poliester 600D PU gładki) charakteryzującego się wyjątkową odpornością na przetarcia oraz rozdarcia. Kolorystyka kolekcji utrzymana jest w konserwatywnych, praktycznych podczas podróży, barwach, czerni, szarości i granatu z dodatkami takimi jak klamry, taśmy w nieco bardziej „energetycznych” i „żywych” kolorach.

Plecaki HAWK 65 + 13, FALCON 65 + 10 oraz FALCON 75 + 10 są typowymi plecakami trekkingowymi, z którymi bez wahania można wybrać się na wędrówkę.

Każdy z nich został zaprojektowany z myślą o połączeniu funkcjonalności z wygodą, aby zapewnić jak najwyższy komfort wędrówek. Posiadają dzieloną komorę główną z kominem pozwalającym na zwiększenie pojemności o ok. 13 do 20%. Dostęp do głównej komory jest możliwy od góry, jak i od dołu, (w przypadku modelu FALCON) lub od góry i przodu (w przypadku modelu HAWK). Wszystkie trzy modele posiadają wygodny i stabilny system nośny z wygodnymi szelkami i regulacją typu SHIFT, pozwalającą na dopasowanie położenia plecaka względem pleców oraz wentylację pleców typu AIR FLOW. Również pas biodrowy i piersiowy można wygodnie regulować.

Duża ilość kieszeni - zamykanych na zamek i siatkowych – pozwala na efektywne rozłożenie najbardziej potrzebnych w trakcie wypraw akcesoriów, tak żeby zawsze były pod ręką i by bez trudu można było po nie sięgnąć. Wszystkie plecaki wyposażone są w funkcjonalne troki i zaczepy pozwalające na zamocowanie dodatkowego sprzętu typu kije trekkingowe, butelka na wodę czy latarka. Dodatkowo możliwe jest korzystanie z tzw. camelbak’a, który można bezproblemowo schować w plecaku.

Trudne warunki pogodowe też nie są straszne dla plecaków Campus. Wszystkie trzy powyższe modele wyposażone są w specjalny pokrowiec przeciwdeszczowy schowany w specjalnej kieszeni zewnętrznej, który pozwala zabezpieczyć zarówno sam plecak, jak i jego zawartość w trakcie  wędrówek podczas niesprzyjającej aury.

Trzecim modelem plecaka w nowej kolekcji jest FALCON 40 + 10. Jest to plecak, który można zabrać na krótką wyprawę poza miasto, a który jednocześnie doskonale się sprawdzi jako plecak miejski. Ten model jest również wyposażony w komorę główną z kominem zwiększającym pojemność. Wygodny system nośny z regulowanym pasem biodrowym i piersiowym. Pomimo mniejszych rozmiarów model ten również posiada troki i uchwyty pozwalające na zamocowanie dodatkowego sprzętu.

Każdy z wymienionych modeli wyposażony został w elementy odblaskowe zwiększające widoczność i poczucie bezpieczeństwa podczas podróżowania.

Udostępnij

Dodaj komentarz

 (z http://)